20 Ekim 2018 Cumartesi

İzmir MARBLE Fuarı Bu Yıl Daha Güçlü

İzmir MARBLE Fuarı Bu Yıl Daha Güçlü

Genişletilmiş 'Marble 2017 Fuarı Danışma Kurulu Toplantısı' İzmir Hava Gazı Fabrikasında gerçekleştirildi. Ege Maden İhracatçıları Birliği Başkanı Mevlüt Kaya, TÜMMER Yönetim Kurulu Başkanı Raif Türk, TMG yetkilisi Zuhal Mansfield ve bir çok sektör yetkilisinin katılım gösterdiği toplatıda 23. İzmir MARBLE Fuarı ile ilgili yıl boyunca yapılan çalışmalar ve ziyaretçi profili ile ilgili toplantıya katılanlara bilgiler verildi.

Geniş ziyaretçi portföyü

İzmir MARBLE Fuarı'nın tanıtımı için yoğun bir maratondan geçtiklerini belirten İZFAŞ yetkilileri “İzmir MARBLE 23. yılında da büyük bir başarıya imza atacak, buna gönülden inanıyoruz. Ancak son zamanlarda ülkemizde ve dünya genelinde yaşanan kaosun, fuarı ziyaretçi sayısı açısından nasıl etkileyeceğini tam olarak ön göremiyoruz. Ancak elimizde çok güçlü bir data var ve bu data sayesinde şunu açıkça söylemeliyiz ki 2017 MARBLE Fuarı'nda fuar katılımcıları çok güçlü bir ziyaretçi profili karşılacaklar” dediler.

Ziyaretçi profili

MARBLE 2017 için ön görülen ziyaretçi profili ise şu şekilde: Yüzde 29 Madencilik ve doğaltaş firmaları, yüzde 5 İnşaat ve İş makineleri bayileri, yüzde 3 bayi ve dağıtımcılar, yüzde 4 İnşaat malzemeleri toplantıcıları, yüzde 9 Mimarlık ofisleri, Yüzde 8 yapı denetim firmaları, yüzde 16 Proje Yöneticileri ve danışmanlık firmaları, yüzde 26 İnşaat şirketleri.

İLGİLİ MAKALELER

ARAMA SONUÇLARI