20 Eylül 2018 Perşembe

Hayatın En Güzel Tonları: “Erythrai”

Hayatın En Güzel Tonları: “Erythrai”

Haber: Şehriban ÇİMEN

Kemer Golf Resort Hotel Premium Sports & Leisure, yeşili, huzuru, seçkin sosyal ortamı ve ayrıcalıklı yaşam alanları ile hayatın tüm renklerini bir arada sunuyor. Dört bir yanını saran bahçeler ve orman ile muhteşem doğa manzaraları sunan otel, Yapelsan Mermer'in Erythrai Mermer taşı ile konuklarına benzersiz bir yaşam alanı sunuyor.

Erythrai Mermer
Lüks yaşam öğelerinin en küçük detaylarına kadar işlendiği 35 oda, birbirinden tamamen farklı 35 hikayeyi yaşatıyor. Büyüklükleri 42 - 72 metrekare arasında değişen odalar, yüksek tavanları ile ferah ve konforlu bir konaklama deneyimi vaat ediyor. Doğal taş uygulamaları Reform Doğal taş tarafından gerçekleştirilen otelde kullanılan 3.500 metrekare Erythrai Mermer müşterilerini muazzam bir huzur deryasıyla buluşturuyor.

Uygulamalar Reform Doğal Taş
Büyüleyici bir yaşam alanına sahip olan Kemer Golf Resort Hotel 'inin banyolarına (duvar ve zemine), tüm kapı söve, kaplama, döşeme bölümlerine, giriş kapısına ise bookmatch olarak Yapelsan'ın eşsiz ürünü Erythrai taşı uygulandı. Autoban Mimarlık ofisi tarafından projelendirilen, doğal taş uygulamaları Reform Doğal Taş tarafından yapılan otelde, montaj öncesindeki kesimler dahil tüm iş Yapelsan tarafından gerçekleştirildi.

Gurur verici
“Kemer Golf County Club özellikle golf konusunda akla gelebilecek ilk yerlerden biri olup ülkemizde gerçekleşen önemli organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır” diyen Yapelsan Mermer sahibi Mustafa Daş böyle prestijli bir kurumda proje taşlarının tercih edilmesinin firmaları için gurur verici olduğunu dile getirdi.

Yıllık 4500 metreküp üretim
Projede kullanılan Erythrai taşının Balıklıova-Urla (İzmir) ’de bulunan ocaklarından temin ettikleri bilgisini veren fmustafa Daş, 2006 yılında faaliyete geçen ocaklarının yıllık üretim miktarının ortalama 4500 metreküp olduğunu ifade etti.

 


 

 

İLGİLİ MAKALELER

ARAMA SONUÇLARI